Alf Leila Wa Leila

Awatar użytkownika
beny
Posty: 219
Rejestracja: 19 sie 2021, 21:16
Podziękował;: 189 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Alf Leila Wa Leila

Post autor: beny »

Hotel skategoryzowany jako 4 gwiazdkowy Należy do jednej z najlepszych sieci hotelowych – Pickalbatros.

Jak dla mnie, jest to hotel – symbol Hurghady i absolutny „must have” Umieszczony w drugiej linii brzegowej, więc jeśli ktoś chce koniecznie codziennie pływać w morzu czerwonym, to nie jest hotel dla niego. A dla kogo zapytacie? Dla wszystkich tych którzy cenią sobie życzliwą atmosferę, obsługę na najwyższym poziomie, przepyszną kuchnię serwowaną w kilku restauracjach. Można tam też bez trudu znaleźć cichy i spokojny basen, w zasadzie wyłącznie dla siebie, gdyż basenów tam jest kilkanaście. (W czasie mojego pobytu ostatni z nich znalazłem przez całkowity przypadek dopiero na 2 dni przed wyjazdem!) Rodziny z dziećmi będą się doskonale bawić w dziecięcym aquaparku, lub na mini-golfie. Jeśli komuś wodnych atrakcji będzie mało, dosłownie za miedzą jest nie mniej sławny Jungle Aquapark. Życie nocne skupia się wokół barów umieszczonych przy głównej promenadzie hotelu, a program artystyczny jest wyjątkowo bogaty. (Myślę, że nadal śpiewa tam słynny „Elvis”) Do tego należy dodać, że jedna z wycieczek fakultatywnych, sprzedawana w całej Hurghadzie, „Wieczór 1000 i jednej nocy” odbywa się właśnie w tym hotelu i dla jego gości jest darmowa! (O ile w tych wariackich czasach w ogóle się odbywa…)

Po sąsiedzku jest galeria handlowa SENZO MALL, gdzie można zrobić zakupy s supermarkecie, SPINNEY’S, lub butikach zachodnich sieci. Można też, jakby komuś było mało hotelowego jedzenia, zjeść McDonalds’a albo KFC.
Pobyt w tym hotelu to jeden z najlepszych moich wyjazdów do Egiptu. Subiektywna ocena – zdecydowanie powyżej oczekiwań! Jest to hotel lepszy niż niejeden 5-cio gwiazdkowy!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor beny otrzymał podziękowania (total 3):
oldi (28 sie 2021, 12:36) • Karolina50 (28 sie 2021, 19:26) • McJack (23 maja 2022, 11:20)
ODPOWIEDZ